NO IEPAKOJUMA LĪDZ GALA PRODUKTAM.
NODROŠINĀM PILNU KOKVILNAS PRODUKTU
RAŽOŠANAS CIKLU
LIELĀKAIS KOKVILNAS PRODUKTU, MITRO
SALVEŠU UN PERSONĪGĀS HIGIĒNAS PRODUKTU
RAŽOTĀJS EIROPAS SAVIENĪBĀ UN NVS VALSTĪS
Previous
Next

RAŽOTNE

SIA “iCotton” kopējā ražotnes un noliktavu platība sasniedz ap 15 000 m². Ražotne ir aprīkota ar modernākajām ražošanas iekārtām, kas spēj nodrošināt mūsu klientus ar individuālu, kvalitatīvu un ātru pasūtījumu izpildi. 

Uzņēmums nodrošina pilnu ražošanas ciklu kokvilnas produktiem un higiēnas precēm.

Piedāvātais produktu klāsts:

  • Vates plāksnītes;
  • Sieviešu higiēnas preces;
  • Sausās salvetes;
  • Spunlace materiāli.


SIA “iCotton” pirmā ražotne tika atklāta 2013. gada pavasarī Liepājā, Ziemeļu ielā 19. Tur tika ražotas mitrās salvetes, bērnu autiņi un vates kociņi. Uzņēmums  iegādājās jaunas ražošanas iekārtas un preču noieta tirgus tika pārorientēts no Krievijas uz Eiropas valstīm. Piesaistot pamatkapitālu no Itālijas investoriem, tika izstrādāts jauns ražotnes projekts, kas paredzēja izveidot vienu no lielākajām un modernākajām kokvilnas higiēnas preču ražotnēm Eiropā.

2016. gada martā bijušās manēžas telpās, Krūmu ielā 74, Liepājā, tiek atvērta jaunā uzņēmuma ražotne un noliktava. Projektā bija investēti 8,1 miljoni eiro, kura ietvaros tika iegādātas četras jaunas ražošanas iekārtas.

Piesaistot Eiropas Savienības investīcijas, uzņēmums 2020. gadā izveidoja jaunu ražošanas ēku Pulvera ielā 4a, Liepājā. Ražotnes darbība tika uzsākta 2021. gadā.