Korporatīvā pārvaldība

Supervisory Board

Maralbek Gabdsattarov

Chairman of the Supervisory Board of Harper Hygienics S.A. & iCotton SIA

Maralbek Gabdsattarov: lielākais grupas akcionārs un dibinātājs, savu karjeru sāka 2001. gadā, sākotnēji darbojoties kā NVS tirgiem pielāgotu higiēnas un skaistumkopšanas preču izplatītājs. 2011. gadā ar apņēmīgu lēmumu, lai apkalpotu Eiropas tirgu, Gabdsattarov kungs nolēma izveidot ražotnes Eiropā, kā rezultātā Liepājā, Latvijā, tika izveidota SIA iCotton. Ar pārdomātu pārvaldību un, izmantojot ES fondu programmas, tika veiksmīgi izveidota visprogresīvākā ražotne, kas atspoguļo Gabdsattarov kunga ieguldījumu tirgu difersifikācijā un iekļūšanā Rietumu tirgos. 2017.gadā bija nozīmīgs pavērsiens, kurā Gabdsattarov kungs vadīja Harper Hygienics S.A. iegādi, stiprinot grupas Eiropas portfolio. Pašlaik būdams Emitenta un Galvinieka padomju priekšsēdētājs, Gabdsattarov kungs turpina sniegt stratēģiskus norādījumus, demonstrējot izteiktu spēju orientēties dažādos tirgos un pārvaldīt sarežģītas organizatoriskās struktūras.

Jānis Bormanis

Member of the Supervisory Board of iCotton SIA

Jānis Bormanis ir pieredzējis profesionālis ar plašām zināšanām dažādu finanšu struktūru veidošanā, kas ietver aizņēmuma finansējuma piesaisti, projektu finansēšanu un kapitāla tirgus finansējuma piesaisti. Bormaņa kungs ir guvis ievērojamu pieredzi dažādās banku korporatīvo un investīciju vadības vadošās pozīcijās finanšu institūcijās Vācijā un Latvijā. Bormaņa kungs ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (BWL) Erlangenas-Nirnbergas Frīdriha Aleksandra Universitātē.

Atis Zvidriņš

Member of the Supervisory Board of iCotton SIA

Atis Zvidriņš ir pārliecinošs profesionālis, kas darbojas vadošās pārraudzības pozīcijās. Ar direktora un finanšu direktora pieredzes fundamentu, Zvidriņa kungs var uzrādīt pārliecinošu paveikto darbu sarakstu finanšu vadībā un ieguldījumu pārvaldībā. Pašreizējā ALTUM investīciju direktora amatā Zvidriņa kungs sniedz lielu pienesumu dažādu uzņēmumu stratēģiskajā uzraudzībā.

Management Board

Sergejs Binkovskis

Chairman of the Management Board of iCotton SIA (Issuer)

Sergejs Binkovskis ir mērķtiecīgs un pieredzējis profesionālis ar nozīmīgu pieredzi ražošanas vadībā un piegāžu ķēžu pārvaldībā. Sniedzot vairāk nekā desmit gadu pieredzi, Biņkovska kungs ir neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa kopš 2011.gada, sniedzot būtisku ieguldījumu ražošanas procesu, materiālu piegādes, pārdošanas un gatavās produkcijas krājumu pārvaldīšanas uzlabošanā. Biņkovska kungam ir astoņpadsmit gadu pieredze ražošanas nozarē un kopš 2005.gada viņš ir strādājis vairākos uzņēmumos, tostarp Bella Art un Enigma Lux.

Dmitrij Kostojanskij

Chairman of the Management Board of Harper Hygienics S.A.

Dmitrij Kostojanskij ir dinamisks profesionālis, kurš ir neatņemama uzņēmuma grupas sastāvdaļa kopš 2013.gada. No 2013. līdz 2018. gadam Kostojanskij kungs strādāja par uzņēmuma padomnieku, spēlējot galveno lomu izmaksu samazināšanas programmu izstrādē un ieviešanā. 2017.gada sākumā viņš uzņēmās Harper Hygienics S.A. Padomes pagaidu viceprezidenta pienākumus. Šajā amatā viņam bija būtiska loma darba grupā, kas koncentrējās uz uzņēmuma iegādi. Kopš 2018.gada beigām Kostojanskij kungs ieņem Harper Hygienics S.A. valdes priekšsēdētāja amatu.