Korporatīvā pārvaldība

Uzraudzības padome

Maralbek Gabdsattarov

Padomes priekšsēdētājs

Maralbek Gabdsattarov: lielākais grupas akcionārs un dibinātājs, savu karjeru sāka 2001. gadā, sākotnēji darbojoties kā NVS tirgiem pielāgotu higiēnas un skaistumkopšanas preču izplatītājs. 2011. gadā ar apņēmīgu lēmumu, lai apkalpotu Eiropas tirgu, Gabdsattarov kungs nolēma izveidot ražotnes Eiropā, kā rezultātā Liepājā, Latvijā, tika izveidota SIA iCotton. Ar pārdomātu pārvaldību un, izmantojot ES fondu programmas, tika veiksmīgi izveidota visprogresīvākā ražotne, kas atspoguļo Gabdsattarov kunga ieguldījumu tirgu difersifikācijā un iekļūšanā Rietumu tirgos. 2017.gadā bija nozīmīgs pavērsiens, kurā Gabdsattarov kungs vadīja Harper Hygienics S.A. iegādi, stiprinot grupas Eiropas portfolio. Pašlaik būdams Emitenta un Galvinieka padomju priekšsēdētājs, Gabdsattarov kungs turpina sniegt stratēģiskus norādījumus, demonstrējot izteiktu spēju orientēties dažādos tirgos un pārvaldīt sarežģītas organizatoriskās struktūras.

Jānis Bormanis

Padomes priekšsēdētāja vietnieks
Jānis Bormanis ir pieredzējis profesionālis ar plašām zināšanām dažādu finanšu struktūru veidošanā, kas ietver aizņēmuma finansējuma piesaisti, projektu finansēšanu un kapitāla tirgus finansējuma piesaisti. Bormaņa kungs ir guvis ievērojamu pieredzi dažādās banku korporatīvo un investīciju vadības vadošās pozīcijās finanšu institūcijās Vācijā un Latvijā. Bormaņa kungs ir ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā (BWL) Erlangenas-Nirnbergas Frīdriha Aleksandra Universitātē.

Atis Zvidriņš

Padomes loceklis
Atis Zvidriņš ir pārliecinošs profesionālis, kas darbojas vadošās pārraudzības pozīcijās. Ar direktora un finanšu direktora pieredzes fundamentu, Zvidriņa kungs var uzrādīt pārliecinošu paveikto darbu sarakstu finanšu vadībā un ieguldījumu pārvaldībā. Pašreizējā ALTUM investīciju direktora amatā Zvidriņa kungs sniedz lielu pienesumu dažādu uzņēmumu stratēģiskajā uzraudzībā.

Valde

Sergejs Binkovskis

Valdes priekšsēdētājs

Sergejs Binkovskis ir mērķtiecīgs un pieredzējis profesionālis ar nozīmīgu pieredzi ražošanas vadībā un piegāžu ķēžu pārvaldībā. Sniedzot vairāk nekā desmit gadu pieredzi, Biņkovska kungs ir neatņemama uzņēmuma sastāvdaļa kopš 2011. gada, sniedzot būtisku ieguldījumu ražošanas procesu, materiālu piegādes, pārdošanas un gatavās produkcijas krājumu pārvaldīšanas uzlabošanā. Biņkovska kungam ir astoņpadsmit gadu pieredze ražošanas nozarē kopš 2005. gada. 

Dmitrij Kostojanskij

Harper Hygienes S.A. valdes priekšsēdētājs
Dmitrij Kostojanskij ir dinamisks profesionālis, kurš ir neatņemama uzņēmuma grupas sastāvdaļa kopš 2013.gada. No 2013. līdz 2018. gadam Kostojanskij kungs strādāja par uzņēmuma padomnieku, spēlējot galveno lomu izmaksu samazināšanas programmu izstrādē un ieviešanā. 2017.gada sākumā viņš uzņēmās Harper Hygienics S.A. Padomes pagaidu viceprezidenta pienākumus. Šajā amatā viņam bija būtiska loma darba grupā, kas koncentrējās uz uzņēmuma iegādi. Kopš 2018.gada beigām Kostojanskij kungs ieņem Harper Hygienics S.A. valdes priekšsēdētāja amatu.